| Breedte | 87.1 in 2212 mm |
| Tandruimte - Maximum breedte | 86 in 2185 mm |
| Tandafstanden - binnenbreedte | 77 in 1955 mm |
| Tandlengte | 49.6 in 1260 mm |
| Tandbreedte | 4.5 in 115 mm |
| Maximum klemopening | 82.2 in 2089 mm |
| Minimum klemopening | 5.9 in 149 mm |
| Gewicht | 3778.7 lb 1714 kg |
| Type uiteinde | Looprups-uiteinde Looprups-uiteinde |
| Type interface | Fusion™-koppeling Fusion™-koppeling |
| Eindzone | 13 ft² 1.21 m² |
Vorken voor houtzagerijen 2185 mm (86 in), Fusion™-koppeling
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 87.1 in
- 2212 mm
- Tandruimte - Maximum breedte
- 86 in
- 2185 mm
- Tandafstanden - binnenbreedte
- 77 in
- 1955 mm
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 2185 mm (86 in), Fusion™-koppeling
Vergelijk 2185 mm (86 in), Fusion™-koppeling met vaak vergeleken producten.
Vorken
2185 mm (86 in), Fusion™-koppeling
Geselecteerd
- Breedte
- 87.1 in
- 2212 mm
- Tandruimte - Maximum breedte
- 86 in
- 2185 mm
- Tandafstanden - binnenbreedte
- 77 in
- 1955 mm
Vorken
2185 mm (86 in), aanboutbaar
- Breedte
- 87.1 in
- 2212 mm
- Tandruimte - Maximum breedte
- 86 in
- 2185 mm
- Tandafstanden - binnenbreedte
- 77 in
- 1955 mm
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts