Overzicht
Stapel, transporteer en sorteer stapels timmerhout.
Belangrijke specificaties
Weergave 1-6 van 6
| Breedte | 87.1 in 2212 mm |
| Tandruimte - Maximum breedte | 86 in 2185 mm |
| Tandafstanden - binnenbreedte | 77 in 1955 mm |
| Tandlengte | 49.6 in 1260 mm |
| Tandbreedte | 4.5 in 115 mm |
| Maximum klemopening | 82.2 in 2089 mm |
| Minimum klemopening | 5.9 in 149 mm |
| Gewicht | 3736.8 lb 1695 kg |
| Type uiteinde | Looprups-uiteinde Looprups-uiteinde |
| Type interface | Vastgepend Vastgepend |
| Eindzone | 13 ft² 1.21 m² |
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts