Overzicht
industriële grijpervorken zijn ontworpen voor het verwerken van een uiteenlopende reeks materialen onder zware bedrijfsomstandigheden.
Belangrijke specificaties
industriële grijpervorken zijn ontworpen voor het verwerken van een uiteenlopende reeks materialen onder zware bedrijfsomstandigheden.
Weergave 1-6 van 4
| Breedte | 72 in 1829 mm |
| Hoogte - grijpers gesloten | 32 in 814 mm |
| Kaakopening | 38 in 965 mm |
| Lengte | 36.5 in 927.4 mm |
| Bruikbare lengte van tand | 21.8 in 553 mm |
| Gewicht | 1208.1 lb 548 kg |
| Diameter tanden | 1.8 in 44.5 mm |
| Aantal tanden | 11 11 |
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts