| Breedte | 66 in 1676 mm |
| Hoogte - grijpers gesloten | 31.9 in 810 mm |
| Kaakopening | 38 in 965 mm |
| Lengte | 36.5 in 927.4 mm |
| Bruikbare lengte van tand | 21.8 in 553 mm |
| Gewicht | 1106.7 lb 502 kg |
| Diameter tanden | 1.8 in 44.5 mm |
| Aantal tanden | 9 9 |
Industriële grijpervorken 1676 mm (66")
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 66 in
- 1676 mm
- Hoogte - grijpers gesloten
- 31.9 in
- 810 mm
- Kaakopening
- 38 in
- 965 mm
Overzicht
industriële grijpervorken zijn ontworpen voor het verwerken van een uiteenlopende reeks materialen onder zware bedrijfsomstandigheden.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 1676 mm (66")
Vergelijk 1676 mm (66") met vaak vergeleken producten.
Vorken
1676 mm (66")
Geselecteerd
- Breedte
- 66 in
- 1676 mm
- Hoogte - grijpers gesloten
- 31.9 in
- 810 mm
- Kaakopening
- 38 in
- 965 mm
Vorken
1829 mm (72 in)
- Breedte
- 72 in
- 1829 mm
- Hoogte - grijpers gesloten
- 32 in
- 814 mm
- Kaakopening
- 38 in
- 965 mm
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts