| Breedte | 70 in 1778 mm |
| Tandruimte - Maximum breedte | 65.7 in 1670 mm |
| Tandruimte - Minimum breedte | 47.6 in 1210 mm |
| Tandlengte | 48 in 1219 mm |
| Tandbreedte | 6 in 152 mm |
| Maximum klemopening | 98.8 in 2510 mm |
| Minimum klemopening | 6 in 152 mm |
| Gewicht | 3478.9 lb 1578 kg |
| Type interface | Vastgepend Vastgepend |
Semivorken voor houtzagerijen 1219 mm (48"), penbevestiging
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 70 in
- 1778 mm
- Tandruimte - Maximum breedte
- 65.7 in
- 1670 mm
- Tandruimte - Minimum breedte
- 47.6 in
- 1210 mm
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 1219 mm (48"), penbevestiging
Vergelijk 1219 mm (48"), penbevestiging met vaak vergeleken producten.
Vorken
1219 mm (48"), penbevestiging
Geselecteerd
- Breedte
- 70 in
- 1778 mm
- Tandruimte - Maximum breedte
- 65.7 in
- 1670 mm
- Tandruimte - Minimum breedte
- 47.6 in
- 1210 mm
Vorken
1219 mm (48") Fusion-koppeling
- Breedte
- 70 in
- 1778 mm
- Tandruimte - Maximum breedte
- 65.7 in
- 1670 mm
- Tandruimte - Minimum breedte
- 47.6 in
- 1210 mm
Vorken
1372 mm (54 in), Fusion™-koppeling
- Breedte
- 70 in
- 1778 mm
- Tandruimte - Maximum breedte
- 65.7 in
- 1670 mm
- Tandruimte - Minimum breedte
- 47.6 in
- 1210 mm
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
Semi Millyard-vorken laden losse boomstammen.
Semi Millyard-vorken vervoeren gezaagd timmerhout.