| Hoogte | 39.8 in 1010 mm |
| Breedte | 74.8 in 1900 mm |
| Gewicht | 1192.7 lb 541 kg |
| Tandlengte | 48 in 1220 mm |
| Tandbreedte | 4.9 in 125 mm |
| Hoogte van tand | 24 in 610 mm |
| Tanddikte | 2.4 in 60 mm |
| Gewicht van tand | 208.1 lb 94.4 kg |
| Bedrijfsgewicht | 1192.7 lb 541 kg |
| Totale lengte | 63.7 in 1619 mm |
| Type interface | IT-koppeling IT-koppeling |
Palletvorken 1220 mm (48 in), IT-koppeling, klasse III
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Hoogte
- 39.8 in
- 1010 mm
- Breedte
- 74.8 in
- 1900 mm
- Gewicht
- 1192.7 lb
- 541 kg
Overzicht
Palletvorken worden gebruikt voor het verplaatsen van ladingen op pallets op bouwterreinen en het verwerken van zakken mest en zaad bij groenvoorzieningen en kwekerijen.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 1220 mm (48 in), IT-koppeling, klasse III
Vergelijk 1220 mm (48 in), IT-koppeling, klasse III met vaak vergeleken producten.
Vorken
1220 mm (48 in), IT-koppeling, klasse III
Geselecteerd
- Hoogte
- 39.8 in
- 1010 mm
- Breedte
- 74.8 in
- 1900 mm
- Gewicht
- 1192.7 lb
- 541 kg
Vorken
1500 mm (59") VCE
- Tanddikte
- 2 in
- 60 mm
- Tandbreedte
- 8 in
- 200 mm
- Hoogte
- 39 in
- 989 mm
Vorken
1524 mm (60") Fusion
- Tanddikte
- 3 in
- 65 mm
- Tandbreedte
- 6 in
- 150 mm
- Hoogte
- 33.1 in
- 840 mm
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
Bekijk actuele aanbiedingen voor 1220 mm (48 in), IT-koppeling, klasse III
Meer aanbiedingen bekijken