Overzicht
Cat® utiliteitsgrijpervorken zijn ontworpen voor het verwerken van een uiteenlopende reeks materialen onder diverse bedrijfsomstandigheden.
Belangrijke specificaties
Cat® utiliteitsgrijpervorken zijn ontworpen voor het verwerken van een uiteenlopende reeks materialen onder diverse bedrijfsomstandigheden.
Weergave 1-6 van 5
| Breedte | 72 in 1829 mm |
| Hoogte - grijpers gesloten | 30.3 in 770 mm |
| Opening van de klemmen | 34.5 in 876 mm |
| Lengte | 37 in 939 mm |
| Bruikbare lengte van tand | 25.1 in 637 mm |
| Gewicht | 718.7 lb 326 kg |
| Diameter tanden | 1.3 in 31.75 mm |
| Aantal tanden | 9 9 |
| Tandbreedte | 1.3 in 31.75 mm |
| Type interface | Schrankladerkoppeling Schrankladerkoppeling |
In een studio gemaakt
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
Uitstekend klemmen
Foto van de toepassing van utiliteitsgrijpervorken