Overzicht
Cat® utiliteitsvorken zijn ontworpen voor het verwerken van een uiteenlopende reeks materialen onder diverse bedrijfsomstandigheden.
Belangrijke specificaties
Cat® utiliteitsvorken zijn ontworpen voor het verwerken van een uiteenlopende reeks materialen onder diverse bedrijfsomstandigheden.
Weergave 1-6 van 5
| Breedte | 72 in 1829 mm |
| Hoogte | 22.9 in 581 mm |
| Gewicht | 485 lb 220 kg |
| Lengte | 36.4 in 924 mm |
| Bruikbare lengte van tand | 25.1 in 637 mm |
| Diameter tanden | 1.3 in 31.75 mm |
| Aantal tanden | 9 9 |
| Tandbreedte | 1.3 in 31.75 mm |
| Type interface | Schrankladerkoppeling Schrankladerkoppeling |
In een studio gemaakt
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
Utiliteitsvorken op een D-serie schranklader