| Slagen per minuut | 200 tot 400 200 tot 400 |
| Minimaal bedrijfsgewicht | 8616 lb 3908 kg |
| Nominaal debiet - Minimum | 66 gpm 250 L/min |
| Nominaal debiet - Maximum | 79 gpm 300 L/min |
| Minimale bedrijfsdruk | 2030 psi 14000 kPa |
| Maximale bedrijfsdruk | 2320 psi 16000 kPa |
| Asdiameter gereedschap | 7.1 in 180 mm |
| Minimaal gewicht van houder | 88100 lb 40 t |
| Maximaal gewicht van houder | 121200 lb 55 t |
GC hamers H180 GC S
Prijsopgave aanvragen Dealer zoekenBelangrijke specificaties
- Slagen per minuut
- 200 tot 400
- 200 tot 400
- Minimaal bedrijfsgewicht
- 8616 lb
- 3908 kg
- Nominaal debiet - Minimum
- 66 gpm
- 250 L/min
Overzicht
Cat® hamers H180 GC S zijn ontworpen voor duurzaamheid bij het breken van rotsen en het slopen van beton. Dankzij de krachtige hydrauliek en snelle toegang tot de onderhoudsruimten helpen de Cat hamers H180 GC S de totale productiviteit te verhogen en de onderhoudskosten te verlagen. Cat hamers H180 GC S zijn een veelzijdige oplossing voor vele toepassingen, waaronder wegenbouw, sleuven graven en slopen.
Kenmerken in één oogopslag
- De automatische uitschakeling biedt bescherming tegen loze slagen door de zuiger te stoppen als er zich geen materiaal onder het gereedschap bevindt, zodat de hamer langer meegaat.
- Pas de zuigersnelheid handmatig aan door te kiezen tussen hoge zuigersnelheid of maximaal vermogen om de efficiëntie en productie op het werkterrein te helpen verhogen.
- Dankzij de standaard geluiddempende functie kunt u een GC S hamer gebruiken op werkterreinen in geluidsgevoelige zoals woonomgevingen of in de buurt van ziekenhuizen waar geluid gereguleerd is.
- Het interne buffersysteem helpt de machinetrillingen te verminderen en het geluid beter te onderdrukken.
- Eenvoudig hamerontwerp voor eenvoudig onderhoud en snellere revisies om de eigendoms- en bedrijfskosten te helpen verlagen.
- Kritische componenten zijn in de behuizing afgeschermd tegen schade, waardoor de stilstandtijd op het werkterrein korter wordt.
- Standaard ingebouwde automatische smering zorgt voor een continue smering terwijl de hamer loopt, zodat handmatig smeren niet meer nodig is.
- De nauwsluitende onderste bus kan gemakkelijk in het veld worden vervangen, waardoor de onderhoudstijd korter wordt.
- Controleer de gaslading van de hamer zonder deze van uw machine te verwijderen.
- Snelle en gemakkelijke toegang tot de onderhoudszones maakt het onderhoud van de hamer eenvoudig.
- U hoeft geen tijd meer te verspillen aan het zoeken van uw uitrustingsstukken. Cat Asset Tracking is beschikbaar op alle hamers.
- Houd uw volledige machinepark en assortiment uitrustingsstukken in de gaten vanuit één bron. Hamers met Asset Tracking kunnen binnen VisionLink® worden bekeken.
- Zorg dat uw bedrijfsmiddelen beveiligd zijn. Hamers met een Asset Tracker verzenden een waarschuwing als ze een eenvoudig in te stellen terreingrens verlaten.
Productspecificaties voor H180 GC S
Vergelijk H180 GC S met vaak vergeleken producten.
Hamers
H180 GC S
Geselecteerd
- Slagen per minuut
- 200 tot 400
- 200 tot 400
- Minimaal bedrijfsgewicht
- 8616 lb
- 3908 kg
- Nominaal debiet - Minimum
- 66 gpm
- 250 L/min
Hamers
H160 GC S
- Slagen per minuut
- 200 tot 450
- 200 tot 450
- Minimaal bedrijfsgewicht
- 6688 lb
- 3034 kg
- Nominaal debiet - Minimum
- 50 gpm
- 190 L/min
Hamers
H 140 GC S
- Slagen per minuut
- 250 tot 550
- 250 tot 550
- Minimaal bedrijfsgewicht
- 6486 lb
- 2942 kg
- Nominaal debiet - Minimum
- 48 gpm
- 180 L/min
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
- Belangrijkste kenmerken en voordelen Cat hamers GC S - (Afr-ME, Aus-NZ, Eurazië, Europa, India, Z-Korea, N-Am, Z-Am, Zuidoost-Azië, Taiwan, Turkije) Downloadable PDF Opens in a New Tab file_download
- GC en GC S Hamers - Uitrustingsstukken voor Graafmachines (Global) Downloadable PDF Opens in a New Tab file_download
- Technische specificaties Cat hamer GC S - (Afr-ME, Aus-NZ, Eurazië, Europa, India, Z-Korea, N-Am, Z-Am, Zuidoost-Azië, Taiwan, Turkije) Downloadable PDF Opens in a New Tab file_download