| Bedrijfsgewicht - met gereedschap | 1166.2 lb 529 kg |
| Energieklasse | 958.8 ft·lbf 1300 J |
| Machineklasse | Minigraafmachines van 7-10 ton, graaf-laadcombinaties 415-450 (zonder sideshift) Minigraafmachines van 7-10 ton, graaf-laadcombinaties 415-450 (zonder sideshift) |
| Asdiameter gereedschap | 3.3 in 85 mm |
| Slagfrequentie | 400-800 bpm 400-800 bpm |
| Minimale bedrijfsdruk | 1846 psi 12728 kPa |
| Minimaal gewicht van houder | 18150.6 lb 8233 kg |
| Optimale hydrauliekolie-opbrengst | 60-100 lpm (15,9-26,4 gpm) 60-100 lpm (15,9-26,4 gpm) |
| Totale breedte | 15.7 in 400 mm |
| Totale lengte | 20.9 in 530 mm |
| Totale hoogte | 69 in 1753 mm |
| Hoogte - zonder gereedschap | 51.1 in 1298 mm |
| Geluidsniveau | 135 dB 135 dB |
| Formaat montagesteun | Extra Large Extra Large |
Hamers B9
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Bedrijfsgewicht - met gereedschap
- 1166.2 lb
- 529 kg
- Energieklasse
- 958.8 ft·lbf
- 1300 J
- Machineklasse
- Minigraafmachines van 7-10 ton, graaf-laadcombinaties 415-450 (zonder sideshift)
- Minigraafmachines van 7-10 ton, graaf-laadcombinaties 415-450 (zonder sideshift)
Kenmerken in één oogopslag
- Gereedschapskist met opbergruimte
- 2 gereedschappen (1 conische beitel en 1 dwarsbeitel)
- Onderhoudsset
Productspecificaties voor B9
Vergelijk B9 met vaak vergeleken producten.
Hamers
B9
Geselecteerd
- Bedrijfsgewicht - met gereedschap
- 1166.2 lb
- 529 kg
- Energieklasse
- 958.8 ft·lbf
- 1300 J
- Machineklasse
- Minigraafmachines van 7-10 ton, graaf-laadcombinaties 415-450 (zonder sideshift)
- Minigraafmachines van 7-10 ton, graaf-laadcombinaties 415-450 (zonder sideshift)
Hamers
Zijbevestiging B8
- Bedrijfsgewicht - met gereedschap
- 802.5 lb
- 364 kg
- Energieklasse
- 848.2 ft·lbf
- 1150 J
- Machineklasse
- 415-444 Graaf-laadcombinaties
- 415-444 Graaf-laadcombinaties
Hamers
B9s
- Bedrijfsgewicht - met gereedschap
- 1142 lb
- 518 kg
- Energieklasse
- 958.8 ft·lbf
- 1300 J
- Machineklasse
- Minigraafmachines 7-10 ton, graaf-laadcombinaties 415-450 (zonder sideshift)
- Minigraafmachines 7-10 ton, graaf-laadcombinaties 415-450 (zonder sideshift)
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
360°-weergave
In een studio gemaakt
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
B9 gereedschapskist met hamer(onderdelen)
B9 onderhoudsset voor hamer
Met B9 meegeleverde gereedschappen