| Bedrijfsgewicht - met gereedschap | 773.8 lb 351 kg |
| Energieklasse | 848.2 ft·lbf 1150 J |
| Machineklasse | Minigraafmachines van 7-9 ton Minigraafmachines van 7-9 ton |
| Asdiameter gereedschap | 3 in 75 mm |
| Slagfrequentie | 400-800 bpm 400-800 bpm |
| Minimale bedrijfsdruk | 1704.1 psi 11749 kPa |
| Minimaal gewicht van houder | 13999.3 lb 6350 kg |
| Optimale hydrauliekolie-opbrengst | 50-90 l/min (13,2-23,8 gpm) 50-90 l/min (13,2-23,8 gpm) |
| Totale breedte | 15.2 in 385 mm |
| Totale lengte | 28.7 in 730 mm |
| Totale hoogte | 58.4 in 1484 mm |
| Hoogte - zonder gereedschap | 40 in 1016 mm |
| Geluidsniveau | 133 dB 133 dB |
| Formaat montagesteun | Vastgepend Vastgepend |
Hamers Zijbevestiging B8
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Bedrijfsgewicht - met gereedschap
- 773.8 lb
- 351 kg
- Energieklasse
- 848.2 ft·lbf
- 1150 J
- Machineklasse
- Minigraafmachines van 7-9 ton
- Minigraafmachines van 7-9 ton
Kenmerken in één oogopslag
- Gereedschapskist met opbergruimte
- 2 gereedschappen (1 conische beitel en 1 dwarsbeitel)
- Onderhoudsset
Productspecificaties voor Zijbevestiging B8
Vergelijk Zijbevestiging B8 met vaak vergeleken producten.
Hamers
Zijbevestiging B8
Geselecteerd
- Bedrijfsgewicht - met gereedschap
- 773.8 lb
- 351 kg
- Energieklasse
- 848.2 ft·lbf
- 1150 J
- Machineklasse
- Minigraafmachines van 7-9 ton
- Minigraafmachines van 7-9 ton
Hamers
B8s
- Bedrijfsgewicht - met gereedschap
- 758.4 lb
- 344 kg
- Energieklasse
- 848.2 ft·lbf
- 1150 J
- Machineklasse
- Minigraafmachines van 3-6 ton, 216-299 schrankladers/compacte rupsladers
- Minigraafmachines van 3-6 ton, 216-299 schrankladers/compacte rupsladers
Hamers
Zijbevestiging B8
- Bedrijfsgewicht - met gereedschap
- 802.5 lb
- 364 kg
- Energieklasse
- 848.2 ft·lbf
- 1150 J
- Machineklasse
- 415-444 Graaf-laadcombinaties
- 415-444 Graaf-laadcombinaties
Gebruik het vergelijkingshulpmiddel om gedetailleerde specificaties van Cat en concurrerende modellen te vergelijken.
VERGELIJK ALLE MODELLENassignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
360°-weergave
In een studio gemaakt
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
Inbegrepen items bij zijbevestiging hamer B8.
Onderhoudsset voor zijbevestiging hamer B8.