| Szerokość | 74.1 in 1883 mm |
| Pojemność | 0.58 yd³ 0.44 m³ |
| Masa | 597.5 lb 271 kg |
| Wysokość | 16.8 in 426 mm |
| Długość | 27.9 in 708 mm |
| Grubość krawędzi podstawy | 0.7 in 19 mm |
| Grubość krawędzi tnącej | 0.6 in 16 mm |
| Typ adaptera | Złącze ładowarki ze sterowaniem burtowym Złącze ładowarki ze sterowaniem burtowym |
Łyżki standardowe 1883 mm (74 cale), przykręcana krawędź tnąca
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Szerokość
- 74.1 in
- 1883 mm
- Pojemność
- 0.58 yd³
- 0.44 m³
- Masa
- 597.5 lb
- 271 kg
Podsumowanie
Używane do kopania, załadunku, przemieszczania, równania i profilowania w różnorodnych zastosowaniach.
Najważniejsze cechy w skrócie
Dane techniczne produktu 1883 mm (74 cale), przykręcana krawędź tnąca
Zobacz, jak 1883 mm (74 cale), przykręcana krawędź tnąca wypada w porównaniu z innymi często porównywanymi produktami.
Łyżki – do ładowarek o sterowaniu burtowym
1883 mm (74 cale), przykręcana krawędź tnąca
Wybrano
- Szerokość
- 74.1 in
- 1883 mm
- Pojemność
- 0.58 yd³
- 0.44 m³
- Masa
- 597.5 lb
- 271 kg
Łyżki – do ładowarek o sterowaniu burtowym
1730mm (68cali), zęby przykręcane
- Szerokość
- 68.1 in
- 1730 mm
- Pojemność
- 0.52 yd³
- 0.40 m³
- Masa
- 509.3 lb
- 231 kg
Łyżki – do ładowarek o sterowaniu burtowym
1883mm (74cali), zęby przykręcane
- Szerokość
- 74.1 in
- 1883 mm
- Pojemność
- 0.58 yd³
- 0.44 m³
- Masa
- 549 lb
- 249 kg
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony