| Szerokość | 104 in 2642 mm |
| Pojemność | 1.74 yd³ 1.33 m³ |
| Masa | 921.5 lb 418 kg |
| Wysokość | 29.8 in 757 mm |
| Długość | 40.6 in 1031 mm |
| Grubość krawędzi podstawy | 0.7 in 19 mm |
| Grubość krawędzi tnącej | 0.6 in 16 mm |
| Typ adaptera | Złącze ładowarki ze sterowaniem burtowym Złącze ładowarki ze sterowaniem burtowym |
Łyżki do transportu i przeładunku materiałów 2642 mm (104 cale), przykręcana krawędź tnąca
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Szerokość
- 104 in
- 2642 mm
- Pojemność
- 1.74 yd³
- 1.33 m³
- Masa
- 921.5 lb
- 418 kg
Podsumowanie
Przeznaczone do załadunku i przewożenia materiałów o bardzo niskiej masie właściwej w wielu różnych zastosowaniach.
Najważniejsze cechy w skrócie
Dane techniczne produktu 2642 mm (104 cale), przykręcana krawędź tnąca
Zobacz, jak 2642 mm (104 cale), przykręcana krawędź tnąca wypada w porównaniu z innymi często porównywanymi produktami.
Łyżki – do ładowarek o sterowaniu burtowym
2642 mm (104 cale), przykręcana krawędź tnąca
Wybrano
- Szerokość
- 104 in
- 2642 mm
- Pojemność
- 1.74 yd³
- 1.33 m³
- Masa
- 921.5 lb
- 418 kg
Łyżki – do ładowarek o sterowaniu burtowym
2490mm (98cali), przykręcana krawędź tnąca
- Szerokość
- 98 in
- 2490 mm
- Pojemność
- 1.63 yd³
- 1.25 m³
- Masa
- 881.8 lb
- 400 kg
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony
Łyżka do transportu iprzeładunku materiałów do ładowarek osterowaniu burtowym — zrzucanie śniegu
Łyżka do transportu iprzeładunku materiałów do ładowarek osterowaniu burtowym — odśnieżanie wNowym Jorku
Skorzystaj z naszych aktualnych ofert dla 2642 mm (104 cale), przykręcana krawędź tnąca
Zobacz więcej ofert