| Pojemność | 0.33 yd³ 0.25 m³ |
| Szerokość | 54.7 in 1390 mm |
| Wymagany układ hydrauliczny | Standardowy przepływ Standardowy przepływ |
| Zakres prędkości ślimaka | 10–30obr./min 10–30obr./min |
| Sposób napędu | Łańcuch Łańcuch |
| Wysokość | 34.5 in 877 mm |
| Długość | 32 in 814 mm |
| Optymalne natężenie przepływu oleju hydraulicznego | 60–70l/min (16–18gal/min) 60–70l/min (16–18gal/min) |
| Optymalne ciśnienie oleju hydraulicznego | 140–200bar (2031–2901psi) 140–200bar (2031–2901psi) |
| Masa | 948 lb 430 kg |
| Średnica ślimaka | 20 in 508 mm |
| Liczba łopatek ślimaka | 11 11 |
| Typ adaptera | Złącze ładowarki ze sterowaniem burtowym Złącze ładowarki ze sterowaniem burtowym |
| Szerokość całkowita | 63.2 in 1605 mm |
Łyżki do mieszania MB250
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Pojemność
- 0.33 yd³
- 0.25 m³
- Szerokość
- 54.7 in
- 1390 mm
- Wymagany układ hydrauliczny
- Standardowy przepływ
- Standardowy przepływ
Podsumowanie
Ślimak łopatkowy i hydraulicznie sterowane drzwiczki zsypowe umożliwiają mieszanie materiałów w wielu różnych zastosowaniach.
Najważniejsze cechy w skrócie
Dane techniczne produktu MB250
Zobacz, jak MB250 wypada w porównaniu z innymi często porównywanymi produktami.
Łyżki – do ładowarek o sterowaniu burtowym
MB250
Wybrano
- Pojemność
- 0.33 yd³
- 0.25 m³
- Szerokość
- 54.7 in
- 1390 mm
- Wymagany układ hydrauliczny
- Standardowy przepływ
- Standardowy przepływ
Łyżki – do ładowarek o sterowaniu burtowym
MB200
- Pojemność
- 0.26 yd³
- 0.2 m³
- Szerokość
- 54.6 in
- 1386 mm
- Wymagany układ hydrauliczny
- Standardowy przepływ
- Standardowy przepływ
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Widok 360°
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony
Łyżka do mieszania — zsyp
Rura do łyżki do mieszania
Klient dodaje sypkiego materiału do łyżki do mieszania Cat® przy użyciu wbudowanych rozbijaczy worków
Klient używa łyżki do mieszania Cat® zrurą wcelu bezpośredniego mieszania dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne.
Łyżka do mieszania Cat® — nabieranie skał