Podsumowanie
Używane do załadunku, przemieszczania i zrzucania materiału w różnych zastosowaniach.
Najważniejsze dane
Wyświetlanie 1-6 z 6
| Szerokość | 80 in 2035 mm |
| Pojemność | 0.9 yd³ 0.66 m³ |
| Masa | 828.9 lb 376 kg |
| Wysokość | 24.5 in 622 mm |
| Długość | 40.7 in 1034 mm |
| Grubość krawędzi podstawy | 0.7 in 19 mm |
| Grubość krawędzi tnącej | 0.6 in 16 mm |
| Grubość ściany bocznej | 0.2 in 5 mm |
| Typ adaptera | Złącze ładowarki ze sterowaniem burtowym Złącze ładowarki ze sterowaniem burtowym |
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony