Podsumowanie
Przeznaczone do załadunku i przewożenia materiałów o bardzo niskiej masie właściwej w wielu różnych zastosowaniach.
Najważniejsze dane
Przeznaczone do załadunku i przewożenia materiałów o bardzo niskiej masie właściwej w wielu różnych zastosowaniach.
Wyświetlanie 1-6 z 5
| Szerokość | 86 in 2185 mm |
| Pojemność | 1.40 yd³ 1.07 m³ |
| Masa | 804.7 lb 365 kg |
| Wysokość | 29.8 in 757 mm |
| Długość | 40.6 in 1031 mm |
| Grubość krawędzi podstawy | 0.7 in 19 mm |
| Grubość krawędzi tnącej | 0.6 in 16 mm |
| Typ adaptera | Złącze ładowarki ze sterowaniem burtowym Złącze ładowarki ze sterowaniem burtowym |
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony
Łyżka do transportu iprzeładunku materiałów do ładowarek osterowaniu burtowym — zrzucanie śniegu
Łyżka do transportu iprzeładunku materiałów do ładowarek osterowaniu burtowym — odśnieżanie wNowym Jorku