| Szerokość | 68.1 in 1730 mm |
| Masa | 1111.1 lb 504 kg |
| Wysokość — z zamkniętym chwytakiem | 20.7 in 525 mm |
| Długość | 29.5 in 749 mm |
| Grubość krawędzi podstawy | 0.7 in 19 mm |
| Grubość krawędzi tnącej | 0.6 in 16 mm |
| Ciśnienie robocze | 3335.9 psi 23000 kPa |
| Rozwarcie szczęki | 40 in 1016 mm |
| Typ adaptera | Złącze ładowarki ze sterowaniem burtowym Złącze ładowarki ze sterowaniem burtowym |
Łyżki z chwytakiem do zastosowań przemysłowych 1730 mm (68 cali), przykręcana krawędź tnąca
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Szerokość
- 68.1 in
- 1730 mm
- Masa
- 1111.1 lb
- 504 kg
- Wysokość — z zamkniętym chwytakiem
- 20.7 in
- 525 mm
Podsumowanie
Zaprojektowane do transportowania szerokiej gamy materiałów w różnych warunkach roboczych.
Najważniejsze cechy w skrócie
Dane techniczne produktu 1730 mm (68 cali), przykręcana krawędź tnąca
Zobacz, jak 1730 mm (68 cali), przykręcana krawędź tnąca wypada w porównaniu z innymi często porównywanymi produktami.
Łyżki – do ładowarek o sterowaniu burtowym
1730 mm (68 cali), przykręcana krawędź tnąca
Wybrano
- Szerokość
- 68.1 in
- 1730 mm
- Masa
- 1111.1 lb
- 504 kg
- Wysokość — z zamkniętym chwytakiem
- 20.7 in
- 525 mm
Łyżki – do ładowarek o sterowaniu burtowym
2350 mm (92 in), przykręcana krawędź tnąca
- Szerokość
- 92 in
- 2350 mm
- Masa
- 1391.1 lb
- 631 kg
- Wysokość — z zamkniętym chwytakiem
- 32.8 in
- 833 mm
Łyżki – do ładowarek o sterowaniu burtowym
1883 mm (74 cale), przykręcana krawędź tnąca
- Szerokość
- 74.1 in
- 1883 mm
- Masa
- 1159.6 lb
- 526 kg
- Wysokość — z zamkniętym chwytakiem
- 20.7 in
- 525 mm
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony