Podsumowanie
Używane do załadunku, przemieszczania i zrzucania materiału w różnych zastosowaniach.
Najważniejsze dane
Wyświetlanie 1-6 z 6
| Szerokość | 86 in 2188 mm |
| Pojemność | 0.9 yd³ 0.72 m³ |
| Masa | 813.5 lb 369 kg |
| Wysokość | 23.9 in 606 mm |
| Długość | 43.4 in 1103 mm |
| Grubość krawędzi podstawy | 0.7 in 19 mm |
| Grubość ściany bocznej | 0.2 in 5 mm |
| Typ adaptera | Złącze ładowarki ze sterowaniem burtowym Złącze ładowarki ze sterowaniem burtowym |
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony