| Szerokość | 93.1 in 2366 mm |
| Masa | 974.4 lb 442 kg |
| Wysokość | 39.4 in 1001 mm |
| Długość | 38.2 in 970 mm |
| Pojemność | 1.7 yd³ 1.3 m³ |
| Grubość krawędzi podstawy | 0.7 in 19 mm |
| Grubość krawędzi tnącej | 0.6 in 16 mm |
| Typ adaptera | Mocowanie sworzniowe Mocowanie sworzniowe |
Łyżki standardowe 1,3 m3 (1,7 yd³) z mocowaniem sworzniowym
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Szerokość
- 93.1 in
- 2366 mm
- Masa
- 974.4 lb
- 442 kg
- Wysokość
- 39.4 in
- 1001 mm
Podsumowanie
Używane do załadunku, przewożenia, równania, profilowania i zrzucania materiałów w różnorodnych zastosowaniach.
Najważniejsze cechy w skrócie
Dane techniczne produktu 1,3 m3 (1,7 yd³) z mocowaniem sworzniowym
Zobacz, jak 1,3 m3 (1,7 yd³) z mocowaniem sworzniowym wypada w porównaniu z innymi często porównywanymi produktami.
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
1,3 m3 (1,7 yd³) z mocowaniem sworzniowym
Wybrano
- Szerokość
- 93.1 in
- 2366 mm
- Masa
- 974.4 lb
- 442 kg
- Wysokość
- 39.4 in
- 1001 mm
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
1,3 m3 (1,7 yd³), złącze osprzętu IT
- Szerokość
- 93.1 in
- 2366 mm
- Masa
- 1093.5 lb
- 496 kg
- Wysokość
- 38.8 in
- 985 mm
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
1,35 m3 (1,77 yd3), złącze HPL-A, przykręcana krawędź tnąca
- Szerokość
- 81.9 in
- 2080 mm
- Masa
- 1067 lb
- 484 kg
- Wysokość
- 38.8 in
- 985 mm
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony