| Szerokość | 81.1 in 2060 mm |
| Masa | 930.3 lb 422 kg |
| Wysokość | 37 in 940 mm |
| Długość | 41.3 in 1050 mm |
| Pojemność | 1.5 yd³ 1.15 m³ |
| Grubość krawędzi podstawy | 0.8 in 20 mm |
| Grubość krawędzi tnącej | 0.6 in 16 mm |
| Typ adaptera | Złącze ładowarki ze sterowaniem burtowym Złącze ładowarki ze sterowaniem burtowym |
Łyżki standardowe 1,15 m3 (1,5 yd3), złącze osprzętu ładowarki o sterowaniu burtowym, przykręcane zęby
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Szerokość
- 81.1 in
- 2060 mm
- Masa
- 930.3 lb
- 422 kg
- Wysokość
- 37 in
- 940 mm
Podsumowanie
Używane do załadunku, przewożenia, równania, profilowania i zrzucania materiałów w różnorodnych zastosowaniach.
Najważniejsze cechy w skrócie
Dane techniczne produktu 1,15 m3 (1,5 yd3), złącze osprzętu ładowarki o sterowaniu burtowym, przykręcane zęby
Zobacz, jak 1,15 m3 (1,5 yd3), złącze osprzętu ładowarki o sterowaniu burtowym, przykręcane zęby wypada w porównaniu z innymi często porównywanymi produktami.
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
1,15 m3 (1,5 yd3), złącze osprzętu ładowarki o sterowaniu burtowym, przykręcane zęby
Wybrano
- Szerokość
- 81.1 in
- 2060 mm
- Masa
- 930.3 lb
- 422 kg
- Wysokość
- 37 in
- 940 mm
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
1,15 m3 (1,5 yd3), złącze osprzętu ładowarki o sterowaniu burtowym, przykręcana krawędź tnąca
- Szerokość
- 81.9 in
- 2080 mm
- Masa
- 987.7 lb
- 448 kg
- Wysokość
- 37.6 in
- 954 mm
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
1,3 m3 (1,7 yd³), złącze osprzętu IT
- Szerokość
- 93.1 in
- 2366 mm
- Masa
- 1093.5 lb
- 496 kg
- Wysokość
- 38.8 in
- 985 mm
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony
Skorzystaj z naszych aktualnych ofert dla 1,15 m3 (1,5 yd3), złącze osprzętu ładowarki o sterowaniu burtowym, przykręcane zęby
Zobacz więcej ofert