| Szerokość | 81.1 in 2060 mm |
| Masa | 1000.9 lb 454 kg |
| Wysokość | 38.2 in 970 mm |
| Długość | 44.7 in 1136 mm |
| Pojemność | 1.77 yd³ 1.35 m³ |
| Grubość krawędzi podstawy | 0.8 in 20 mm |
| Grubość krawędzi tnącej | 0.6 in 16 mm |
| Typ adaptera | Złącze HPL-V Złącze HPL-V |
Łyżki standardowe 1,35 m3 (1,77 yd3), złącze HPL-V, przykręcane zęby
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Szerokość
- 81.1 in
- 2060 mm
- Masa
- 1000.9 lb
- 454 kg
- Wysokość
- 38.2 in
- 970 mm
Podsumowanie
Używane do załadunku, przewożenia, równania, profilowania i zrzucania materiałów w różnorodnych zastosowaniach.
Najważniejsze cechy w skrócie
Dane techniczne produktu 1,35 m3 (1,77 yd3), złącze HPL-V, przykręcane zęby
Zobacz, jak 1,35 m3 (1,77 yd3), złącze HPL-V, przykręcane zęby wypada w porównaniu z innymi często porównywanymi produktami.
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
1,35 m3 (1,77 yd3), złącze HPL-V, przykręcane zęby
Wybrano
- Szerokość
- 81.1 in
- 2060 mm
- Masa
- 1000.9 lb
- 454 kg
- Wysokość
- 38.2 in
- 970 mm
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
1,35 m3 (1,77 yd3), złącze HPL-V, przykręcana krawędź tnąca
- Szerokość
- 81.9 in
- 2080 mm
- Masa
- 1058.2 lb
- 480 kg
- Wysokość
- 38.8 in
- 985 mm
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
1,35 m3 (1,77 yd3), złącze HPL-A, przykręcane zęby
- Szerokość
- 81.1 in
- 2060 mm
- Masa
- 1007.5 lb
- 457 kg
- Wysokość
- 38.2 in
- 970 mm
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony