Podsumowanie
Używane do załadunku, przewożenia, równania, profilowania i zrzucania materiałów w różnorodnych zastosowaniach.
Najważniejsze dane
Używane do załadunku, przewożenia, równania, profilowania i zrzucania materiałów w różnorodnych zastosowaniach.
Wyświetlanie 1-6 z 5
| Szerokość | 81.9 in 2080 mm |
| Masa | 1058.2 lb 480 kg |
| Wysokość | 38.8 in 985 mm |
| Długość | 42 in 1066 mm |
| Pojemność | 1.77 yd³ 1.35 m³ |
| Grubość krawędzi podstawy | 0.8 in 20 mm |
| Grubość krawędzi tnącej | 0.6 in 16 mm |
| Typ adaptera | Złącze HPL-V Złącze HPL-V |
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony