Podsumowanie
Używane do załadunku, przewożenia, równania, profilowania i zrzucania materiałów w różnorodnych zastosowaniach.
Najważniejsze dane
Używane do załadunku, przewożenia, równania, profilowania i zrzucania materiałów w różnorodnych zastosowaniach.
Wyświetlanie 1-6 z 5
| Szerokość | 80.2 in 2036 mm |
| Masa | 873 lb 396 kg |
| Wysokość | 36.2 in 920 mm |
| Długość | 38.2 in 970 mm |
| Pojemność | 1.4 yd³ 1.05 m³ |
| Grubość krawędzi podstawy | 0.7 in 19 mm |
| Grubość krawędzi tnącej | 0.6 in 16 mm |
| Typ adaptera | Złącze HPL-V Złącze HPL-V |
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony