| Szerokość | 81.9 in 2080 mm |
| Masa | 1230 lb 557.9 kg |
| Wysokość | 36.7 in 933 mm |
| Długość | 39.4 in 1000 mm |
| Pojemność | 1.2 yd³ 0.9 m³ |
| Rozwarcie szczęki | 24 in 610 mm |
| Kąt chwytania | 76 stopni 76 stopni |
| Grubość krawędzi podstawy | 0.8 in 20 mm |
| Typ adaptera | Złącze ładowarki ze sterowaniem burtowym Złącze ładowarki ze sterowaniem burtowym |
Łyżki wielozadaniowe 0,9 m3 (1,2 jarda sześciennego), złącze osprzętu ze sterowaniem burtowym, przykręcane zęby
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Szerokość
- 81.9 in
- 2080 mm
- Masa
- 1230 lb
- 557.9 kg
- Wysokość
- 36.7 in
- 933 mm
Najważniejsze cechy w skrócie
Dane techniczne produktu 0,9 m3 (1,2 jarda sześciennego), złącze osprzętu ze sterowaniem burtowym, przykręcane zęby
Zobacz, jak 0,9 m3 (1,2 jarda sześciennego), złącze osprzętu ze sterowaniem burtowym, przykręcane zęby wypada w porównaniu z innymi często porównywanymi produktami.
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
0,9 m3 (1,2 jarda sześciennego), złącze osprzętu ze sterowaniem burtowym, przykręcane zęby
Wybrano
- Szerokość
- 81.9 in
- 2080 mm
- Masa
- 1230 lb
- 557.9 kg
- Wysokość
- 36.7 in
- 933 mm
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
0,9 m3 (1,2 yd³), złącze osprzętu ze sterowaniem burtowym, przykręcane zęby
- Szerokość
- 81.9 in
- 2080 mm
- Masa
- 1283.1 lb
- 582 kg
- Wysokość
- 37.4 in
- 949 mm
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
0,9 m3 (1,2 yd³), złącze osprzętu ISO, przykręcane zęby
- Szerokość
- 81.1 in
- 2060 mm
- Masa
- 1397.7 lb
- 634 kg
- Wysokość
- 36.7 in
- 933 mm
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony
Skorzystaj z naszych aktualnych ofert dla 0,9 m3 (1,2 jarda sześciennego), złącze osprzętu ze sterowaniem burtowym, przykręcane zęby
Zobacz więcej ofert