Podsumowanie
Konstrukcja chwytaka zapewnia doskonałą wydajność w różnorodnych zastosowaniach.
Najważniejsze dane
Wyświetlanie 1-6 z 5
| Szerokość | 74.4 in 1890 mm |
| Masa | 1297.4 lb 588.5 kg |
| Wysokość | 37.1 in 943 mm |
| Długość | 35.6 in 904 mm |
| Pojemność | 1 yd³ 0.8 m³ |
| Rozwarcie szczęki | 21.7 in 551 mm |
| Kąt chwytania | 66 stopni 66 stopni |
| Grubość krawędzi podstawy | 0.8 in 20 mm |
| Grubość krawędzi tnącej | 0.6 in 16 mm |
| Typ adaptera | Złącze HPL-V Złącze HPL-V |
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony