| Szerokość | 74 in 1880 mm |
| Masa | 831.1 lb 377 kg |
| Wysokość | 36.2 in 920 mm |
| Długość | 38.3 in 972 mm |
| Pojemność | 1.25 yd³ 0.95 m³ |
| Grubość krawędzi podstawy | 0.8 in 20 mm |
| Grubość krawędzi tnącej | 0.6 in 16 mm |
| Typ adaptera | Złącze HPL-V Złącze HPL-V |
Łyżki standardowe 0,95 m3 (1,25 yd3), złącze HPL-V, przykręcane zęby
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Szerokość
- 74 in
- 1880 mm
- Masa
- 831.1 lb
- 377 kg
- Wysokość
- 36.2 in
- 920 mm
Podsumowanie
Używane do załadunku, przewożenia, równania, profilowania i zrzucania materiałów w różnorodnych zastosowaniach.
Najważniejsze cechy w skrócie
Dane techniczne produktu 0,95 m3 (1,25 yd3), złącze HPL-V, przykręcane zęby
Zobacz, jak 0,95 m3 (1,25 yd3), złącze HPL-V, przykręcane zęby wypada w porównaniu z innymi często porównywanymi produktami.
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
0,95 m3 (1,25 yd3), złącze HPL-V, przykręcane zęby
Wybrano
- Szerokość
- 74 in
- 1880 mm
- Masa
- 831.1 lb
- 377 kg
- Wysokość
- 36.2 in
- 920 mm
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
0,95 m3 (1,25 yd3), złącze HPL-V, przykręcana krawędź tnąca
- Szerokość
- 74.4 in
- 1890 mm
- Masa
- 879.6 lb
- 399 kg
- Wysokość
- 36.8 in
- 935 mm
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
0,95 m3 (1,25 yd3), złącze osprzętu ładowarki o sterowaniu burtowym, przykręcana krawędź tnąca
- Szerokość
- 74.4 in
- 1890 mm
- Masa
- 877.4 lb
- 398 kg
- Wysokość
- 36.8 in
- 935 mm
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony
Skorzystaj z naszych aktualnych ofert dla 0,95 m3 (1,25 yd3), złącze HPL-V, przykręcane zęby
Zobacz więcej ofert