| Szerokość | 81.9 in 2080 mm |
| Masa | 1148.6 lb 521 kg |
| Wysokość | 39.8 in 1012 mm |
| Długość | 46.7 in 1185 mm |
| Pojemność | 2 yd³ 1.55 m³ |
| Grubość krawędzi podstawy | 0.8 in 20 mm |
| Grubość krawędzi tnącej | 0.6 in 16 mm |
| Typ adaptera | Złącze HPL-V Złącze HPL-V |
Łyżki do materiałów lekkich 1,55 m3 (2,0 yd3), złącze HPL-V, przykręcana krawędź tnąca
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Szerokość
- 81.9 in
- 2080 mm
- Masa
- 1148.6 lb
- 521 kg
- Wysokość
- 39.8 in
- 1012 mm
Najważniejsze cechy w skrócie
Dane techniczne produktu 1,55 m3 (2,0 yd3), złącze HPL-V, przykręcana krawędź tnąca
Zobacz, jak 1,55 m3 (2,0 yd3), złącze HPL-V, przykręcana krawędź tnąca wypada w porównaniu z innymi często porównywanymi produktami.
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
1,55 m3 (2,0 yd3), złącze HPL-V, przykręcana krawędź tnąca
Wybrano
- Szerokość
- 81.9 in
- 2080 mm
- Masa
- 1148.6 lb
- 521 kg
- Wysokość
- 39.8 in
- 1012 mm
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
1,3 m3 (1,7 yd³), złącze osprzętu ze sterowaniem burtowym, przykręcana krawędź tnąca
- Szerokość
- 81.9 in
- 2080 mm
- Masa
- 1027.4 lb
- 466 kg
- Wysokość
- 38.4 in
- 975 mm
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
1,6 m3 (2,0 jarda sześciennego), złącze osprzętu ze sterowaniem burtowym, przykręcana krawędź tnąca
- Szerokość
- 81.9 in
- 2080 mm
- Masa
- 1146.4 lb
- 520 kg
- Wysokość
- 40 in
- 1015 mm
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony
Skorzystaj z naszych aktualnych ofert dla 1,55 m3 (2,0 yd3), złącze HPL-V, przykręcana krawędź tnąca
Zobacz więcej ofert