| Szerokość | 100.4 in 2549 mm |
| Masa | 1799 lb 816 kg |
| Wysokość | 49.9 in 1267 mm |
| Długość | 54.4 in 1381 mm |
| Pojemność | 3.3 yd³ 2.5 m³ |
| Grubość krawędzi podstawy | 0.7 in 19 mm |
| Grubość krawędzi tnącej | 0.7 in 19 mm |
| Typ adaptera | Złącze osprzętu Fusion™ Złącze osprzętu Fusion™ |
Łyżki do materiałów lekkich o zwiększonej wydajności 2,5 m3 (3,3 jarda sześciennego), złącze osprzętu Fusion™, przykręcana krawędź tnąca
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Szerokość
- 100.4 in
- 2549 mm
- Masa
- 1799 lb
- 816 kg
- Wysokość
- 49.9 in
- 1267 mm
Najważniejsze cechy w skrócie
Dane techniczne produktu 2,5 m3 (3,3 jarda sześciennego), złącze osprzętu Fusion™, przykręcana krawędź tnąca
Zobacz, jak 2,5 m3 (3,3 jarda sześciennego), złącze osprzętu Fusion™, przykręcana krawędź tnąca wypada w porównaniu z innymi często porównywanymi produktami.
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
2,5 m3 (3,3 jarda sześciennego), złącze osprzętu Fusion™, przykręcana krawędź tnąca
Wybrano
- Szerokość
- 100.4 in
- 2549 mm
- Masa
- 1799 lb
- 816 kg
- Wysokość
- 49.9 in
- 1267 mm
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
2,5 m3 (3,3 jarda sześciennego), mocowanie sworzniowe, przykręcana krawędź tnąca
- Szerokość
- 100.4 in
- 2549 mm
- Masa
- 1799 lb
- 816 kg
- Wysokość
- 49.9 in
- 1267 mm
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
2,5 m3 (3,3 jarda sześciennego), złącze osprzętu IT, przykręcana krawędź tnąca
- Szerokość
- 100.4 in
- 2549 mm
- Masa
- 1748.3 lb
- 793 kg
- Wysokość
- 49.9 in
- 1267 mm
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony