| Szerokość | 74 in 1880 mm |
| Masa | 1291.9 lb 586 kg |
| Wysokość | 37.1 in 943 mm |
| Długość | 36.1 in 916 mm |
| Pojemność | 0.9 yd³ 0.7 m³ |
| Rozwarcie szczęki | 21.7 in 550 mm |
| Kąt chwytania | 67 stopni 67 stopni |
| Grubość krawędzi podstawy | 0.8 in 20 mm |
| Grubość krawędzi tnącej | 0.6 in 16 mm |
| Typ adaptera | Złącze osprzętu Atlas Złącze osprzętu Atlas |
Łyżki wielozadaniowe 0,7 m3 (0,9 jarda sześciennego), złącze osprzętu ISO, przykręcana krawędź tnąca
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Szerokość
- 74 in
- 1880 mm
- Masa
- 1291.9 lb
- 586 kg
- Wysokość
- 37.1 in
- 943 mm
Najważniejsze cechy w skrócie
Dane techniczne produktu 0,7 m3 (0,9 jarda sześciennego), złącze osprzętu ISO, przykręcana krawędź tnąca
Zobacz, jak 0,7 m3 (0,9 jarda sześciennego), złącze osprzętu ISO, przykręcana krawędź tnąca wypada w porównaniu z innymi często porównywanymi produktami.
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
0,7 m3 (0,9 jarda sześciennego), złącze osprzętu ISO, przykręcana krawędź tnąca
Wybrano
- Szerokość
- 74 in
- 1880 mm
- Masa
- 1291.9 lb
- 586 kg
- Wysokość
- 37.1 in
- 943 mm
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
0,7 m3 (0,9 jarda sześciennego), złącze osprzętu ISO, przykręcane zęby
- Szerokość
- 74 in
- 1880 mm
- Masa
- 1291.9 lb
- 586 kg
- Wysokość
- 36.5 in
- 927 mm
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
0,8 m3 (1,0 yd3), złącze osprzętu HPL-V, przykręcana krawędź tnąca
- Szerokość
- 74.4 in
- 1890 mm
- Masa
- 1297.4 lb
- 588.5 kg
- Wysokość
- 37.1 in
- 943 mm
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony
Skorzystaj z naszych aktualnych ofert dla 0,7 m3 (0,9 jarda sześciennego), złącze osprzętu ISO, przykręcana krawędź tnąca
Zobacz więcej ofert