| Szerokość | 74.4 in 1890 mm |
| Masa | 879.6 lb 399 kg |
| Wysokość | 36.8 in 935 mm |
| Długość | 35.6 in 903 mm |
| Pojemność | 1.25 yd³ 0.95 m³ |
| Grubość krawędzi podstawy | 0.8 in 20 mm |
| Grubość krawędzi tnącej | 0.6 in 16 mm |
| Typ adaptera | Złącze HPL-V Złącze HPL-V |
Łyżki standardowe 0,95 m3 (1,25 yd3), złącze HPL-V, przykręcana krawędź tnąca
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Szerokość
- 74.4 in
- 1890 mm
- Masa
- 879.6 lb
- 399 kg
- Wysokość
- 36.8 in
- 935 mm
Podsumowanie
Używane do załadunku, przewożenia, równania, profilowania i zrzucania materiałów w różnorodnych zastosowaniach.
Najważniejsze cechy w skrócie
Dane techniczne produktu 0,95 m3 (1,25 yd3), złącze HPL-V, przykręcana krawędź tnąca
Zobacz, jak 0,95 m3 (1,25 yd3), złącze HPL-V, przykręcana krawędź tnąca wypada w porównaniu z innymi często porównywanymi produktami.
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
0,95 m3 (1,25 yd3), złącze HPL-V, przykręcana krawędź tnąca
Wybrano
- Szerokość
- 74.4 in
- 1890 mm
- Masa
- 879.6 lb
- 399 kg
- Wysokość
- 36.8 in
- 935 mm
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
0,95 m3 (1,25 yd3), złącze HPL-A, przykręcane zęby
- Szerokość
- 74 in
- 1880 mm
- Masa
- 837.8 lb
- 380 kg
- Wysokość
- 36.2 in
- 920 mm
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
0,95 m3 (1,25 yd3), złącze HPL-V, przykręcane zęby
- Szerokość
- 74 in
- 1880 mm
- Masa
- 831.1 lb
- 377 kg
- Wysokość
- 36.2 in
- 920 mm
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony
Skorzystaj z naszych aktualnych ofert dla 0,95 m3 (1,25 yd3), złącze HPL-V, przykręcana krawędź tnąca
Zobacz więcej ofert