| Szerokość | 95.8 in 2434 mm |
| Masa | 1490.1 lb 675.9 kg |
| Wysokość | 42.2 in 1073 mm |
| Długość | 45.1 in 1146 mm |
| Pojemność | 2 yd³ 1.5 m³ |
| Grubość krawędzi podstawy | 0.7 in 19 mm |
| Liczba zębów | 8 8 |
| Typ adaptera | Złącze osprzętu ISO Złącze osprzętu ISO |
Łyżki płaskie o zwiększonej wydajności 1,5 m3 (2,0 jarda sześciennego), złącze osprzętu ISO, spawane zęby
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Szerokość
- 95.8 in
- 2434 mm
- Masa
- 1490.1 lb
- 675.9 kg
- Wysokość
- 42.2 in
- 1073 mm
Podsumowanie
Łyżki standardowe z płaskim spodem z serii Performance mają długi, płaski spód, który zapewnia lepsze wyniki podczas przeciągania materiału do tyłu i równania.
Najważniejsze cechy w skrócie
Dane techniczne produktu 1,5 m3 (2,0 jarda sześciennego), złącze osprzętu ISO, spawane zęby
Zobacz, jak 1,5 m3 (2,0 jarda sześciennego), złącze osprzętu ISO, spawane zęby wypada w porównaniu z innymi często porównywanymi produktami.
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
1,5 m3 (2,0 jarda sześciennego), złącze osprzętu ISO, spawane zęby
Wybrano
- Szerokość
- 95.8 in
- 2434 mm
- Masa
- 1490.1 lb
- 675.9 kg
- Wysokość
- 42.2 in
- 1073 mm
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
1,6 m3 (2,1 jarda sześciennego), złącze osprzętu ISO, przykręcana krawędź tnąca
- Szerokość
- 94.5 in
- 2401 mm
- Masa
- 1492.1 lb
- 676.79 kg
- Wysokość
- 42.5 in
- 1080 mm
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
1,6 m3 (2,1 jarda sześciennego), złącze osprzętu ISO, spawane zęby
- Szerokość
- 95.8 in
- 2434 mm
- Masa
- 1377.9 lb
- 625 kg
- Wysokość
- 40.3 in
- 1023 mm
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony
Skorzystaj z naszych aktualnych ofert dla 1,5 m3 (2,0 jarda sześciennego), złącze osprzętu ISO, spawane zęby
Zobacz więcej ofert