| Szerokość | 81.9 in 2080 mm |
| Masa | 1027.4 lb 466 kg |
| Wysokość | 38.4 in 975 mm |
| Długość | 40.7 in 1035 mm |
| Pojemność | 1.6 yd³ 1.25 m³ |
| Grubość krawędzi podstawy | 0.8 in 20 mm |
| Grubość krawędzi tnącej | 0.6 in 16 mm |
| Typ adaptera | Ładowarka o sterowaniu burtowym Ładowarka o sterowaniu burtowym |
Łyżki do materiałów lekkich 1,3 m3 (1,7 yd³), złącze osprzętu ze sterowaniem burtowym, przykręcana krawędź tnąca
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Szerokość
- 81.9 in
- 2080 mm
- Masa
- 1027.4 lb
- 466 kg
- Wysokość
- 38.4 in
- 975 mm
Najważniejsze cechy w skrócie
Dane techniczne produktu 1,3 m3 (1,7 yd³), złącze osprzętu ze sterowaniem burtowym, przykręcana krawędź tnąca
Zobacz, jak 1,3 m3 (1,7 yd³), złącze osprzętu ze sterowaniem burtowym, przykręcana krawędź tnąca wypada w porównaniu z innymi często porównywanymi produktami.
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
1,3 m3 (1,7 yd³), złącze osprzętu ze sterowaniem burtowym, przykręcana krawędź tnąca
Wybrano
- Szerokość
- 81.9 in
- 2080 mm
- Masa
- 1027.4 lb
- 466 kg
- Wysokość
- 38.4 in
- 975 mm
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
1,3 m3 (1,7 yd³), złącze ISO, przykręcana krawędź tnąca
- Szerokość
- 81.9 in
- 2080 mm
- Masa
- 1029.6 lb
- 467 kg
- Wysokość
- 38.4 in
- 975 mm
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
1,55 m3 (2,0 yd3), złącze HPL-V, przykręcana krawędź tnąca
- Szerokość
- 81.9 in
- 2080 mm
- Masa
- 1148.6 lb
- 521 kg
- Wysokość
- 39.8 in
- 1012 mm
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony
Skorzystaj z naszych aktualnych ofert dla 1,3 m3 (1,7 yd³), złącze osprzętu ze sterowaniem burtowym, przykręcana krawędź tnąca
Zobacz więcej ofert