| Szerokość | 94.5 in 2401 mm |
| Masa | 1220.9 lb 553.79 kg |
| Wysokość | 42.5 in 1080 mm |
| Długość | 40.2 in 1020 mm |
| Pojemność | 1.7 yd³ 1.3 m³ |
| Grubość krawędzi podstawy | 0.7 in 19 mm |
| Grubość krawędzi tnącej | 0.7 in 19 mm |
| Typ adaptera | Złącze IT Złącze IT |
Łyżki standardowe o zwiększonej wydajności 1,3 m3 (1,7 jarda sześciennego), złącze osprzętu IT, przykręcana krawędź tnąca
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Szerokość
- 94.5 in
- 2401 mm
- Masa
- 1220.9 lb
- 553.79 kg
- Wysokość
- 42.5 in
- 1080 mm
Podsumowanie
Łyżki standardowe z serii Performance zapewniają wyższe współczynniki napełnienia i utrzymywanie materiału w zastosowaniach związanych z załadunkiem i przenoszeniem, jak również z równaniem, poziomowaniem i zrzutem w szerokiej gamie zadań i materiałów.
Najważniejsze cechy w skrócie
Dane techniczne produktu 1,3 m3 (1,7 jarda sześciennego), złącze osprzętu IT, przykręcana krawędź tnąca
Zobacz, jak 1,3 m3 (1,7 jarda sześciennego), złącze osprzętu IT, przykręcana krawędź tnąca wypada w porównaniu z innymi często porównywanymi produktami.
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
1,3 m3 (1,7 jarda sześciennego), złącze osprzętu IT, przykręcana krawędź tnąca
Wybrano
- Szerokość
- 94.5 in
- 2401 mm
- Masa
- 1220.9 lb
- 553.79 kg
- Wysokość
- 42.5 in
- 1080 mm
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
1,2 m3 (1,6 jarda sześciennego), złącze osprzętu ISO, zęby przykręcane
- Szerokość
- 95.6 in
- 2429 mm
- Masa
- 1168.9 lb
- 530.2 kg
- Wysokość
- 43 in
- 1093 mm
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
1,3 m3 (1,7 yd³), złącze ISO, przykręcana krawędź tnąca
- Szerokość
- 94.5 in
- 2401 mm
- Masa
- 1261 lb
- 572 kg
- Wysokość
- 42.5 in
- 1080 mm
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony