| Szerokość | 81.1 in 2060 mm |
| Masa | 972.2 lb 441 kg |
| Wysokość | 40.6 in 1031 mm |
| Długość | 33.3 in 847 mm |
| Pojemność | 1.3 yd³ 1 m³ |
| Grubość krawędzi podstawy | 0.8 in 20 mm |
| Grubość krawędzi tnącej | 0.6 in 16 mm |
| Typ adaptera | CWL serii A CWL serii A |
Łyżki standardowe 1,0 m3 (1,3 yd³)
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Szerokość
- 81.1 in
- 2060 mm
- Masa
- 972.2 lb
- 441 kg
- Wysokość
- 40.6 in
- 1031 mm
Podsumowanie
Używane do załadunku, przewożenia, równania, profilowania i zrzucania materiałów w różnorodnych zastosowaniach.
Najważniejsze cechy w skrócie
Dane techniczne produktu 1,0 m3 (1,3 yd³)
Zobacz, jak 1,0 m3 (1,3 yd³) wypada w porównaniu z innymi często porównywanymi produktami.
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
1,0 m3 (1,3 yd³)
Wybrano
- Szerokość
- 81.1 in
- 2060 mm
- Masa
- 972.2 lb
- 441 kg
- Wysokość
- 40.6 in
- 1031 mm
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
0,95 m3 (1,25 yd3), złącze osprzętu ładowarki o sterowaniu burtowym, przykręcane zęby
- Szerokość
- 74 in
- 1880 mm
- Masa
- 828.9 lb
- 376 kg
- Wysokość
- 36.2 in
- 920 mm
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
1,05 m3 (1,4 yd3), złącze HPL-V, przykręcana krawędź tnąca
- Szerokość
- 80.5 in
- 2045 mm
- Masa
- 919.3 lb
- 417 kg
- Wysokość
- 36.8 in
- 935 mm
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony