| Szerokość | 81.9 in 2080 mm |
| Masa | 1295 lb 587.4 kg |
| Wysokość — z zamkniętym chwytakiem | 41.5 in 1054 mm |
| Długość | 40.5 in 1028 mm |
| Rozwarcie szczęki | 40 in 1016 mm |
| Grubość krawędzi podstawy | 0.8 in 20 mm |
| Grubość krawędzi tnącej | 0.6 in 16 mm |
| Typ adaptera | Złącze ładowarki ze sterowaniem burtowym Złącze ładowarki ze sterowaniem burtowym |
Łyżki z chwytakiem do zastosowań przemysłowych 2080 mm (82 cale), złącze osprzętu ze sterowaniem burtowym, przykręcana krawędź tnąca
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Szerokość
- 81.9 in
- 2080 mm
- Masa
- 1295 lb
- 587.4 kg
- Wysokość — z zamkniętym chwytakiem
- 41.5 in
- 1054 mm
Podsumowanie
Łyżki z chwytakiem do zastosowań przemysłowych Cat® zostały zaprojektowane do transportowania szerokiej gamy materiałów w różnych warunkach roboczych.
Najważniejsze cechy w skrócie
Dane techniczne produktu 2080 mm (82 cale), złącze osprzętu ze sterowaniem burtowym, przykręcana krawędź tnąca
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony
Skorzystaj z naszych aktualnych ofert dla 2080 mm (82 cale), złącze osprzętu ze sterowaniem burtowym, przykręcana krawędź tnąca
Zobacz więcej ofert