| Szerokość | 100.4 in 2549 mm |
| Masa | 2041.5 lb 926 kg |
| Wysokość | 58.5 in 1486 mm |
| Długość | 63.1 in 1602 mm |
| Pojemność | 4.6 yd³ 3.5 m³ |
| Grubość krawędzi podstawy | 0.7 in 19 mm |
| Grubość krawędzi tnącej | 0.7 in 19 mm |
| Typ adaptera | Złącze osprzętu ISO Złącze osprzętu ISO |
Łyżki do materiałów lekkich o zwiększonej wydajności 3,5 m3 (4,6 jarda sześciennego), złącze osprzętu ISO, przykręcana krawędź tnąca
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Szerokość
- 100.4 in
- 2549 mm
- Masa
- 2041.5 lb
- 926 kg
- Wysokość
- 58.5 in
- 1486 mm
Najważniejsze cechy w skrócie
Dane techniczne produktu 3,5 m3 (4,6 jarda sześciennego), złącze osprzętu ISO, przykręcana krawędź tnąca
Zobacz, jak 3,5 m3 (4,6 jarda sześciennego), złącze osprzętu ISO, przykręcana krawędź tnąca wypada w porównaniu z innymi często porównywanymi produktami.
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
3,5 m3 (4,6 jarda sześciennego), złącze osprzętu ISO, przykręcana krawędź tnąca
Wybrano
- Szerokość
- 100.4 in
- 2549 mm
- Masa
- 2041.5 lb
- 926 kg
- Wysokość
- 58.5 in
- 1486 mm
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
3,5 m3 (4,6 jarda sześciennego), złącze osprzętu IT, przykręcana krawędź tnąca
- Szerokość
- 100.4 in
- 2549 mm
- Masa
- 2017.2 lb
- 915 kg
- Wysokość
- 58.5 in
- 1486 mm
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
3,5 m3 (4,6 jarda sześciennego), mocowanie sworzniowe, przykręcana krawędź tnąca
- Szerokość
- 100.4 in
- 2549 mm
- Masa
- 2067.9 lb
- 938 kg
- Wysokość
- 58.5 in
- 1486 mm
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony