| Szerokość | 81.1 in 2060 mm |
| Masa | 1397.7 lb 634 kg |
| Wysokość | 36.7 in 933 mm |
| Długość | 39.2 in 996 mm |
| Pojemność | 1.2 yd³ 0.9 m³ |
| Rozwarcie szczęki | 29.3 in 743 mm |
| Kąt chwytania | 87 stopni 87 stopni |
| Grubość krawędzi podstawy | 0.8 in 20 mm |
| Typ adaptera | Złącze osprzętu ISO Złącze osprzętu ISO |
Łyżki wielozadaniowe 0,9 m3 (1,2 jarda sześciennego), złącze osprzętu ISO
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Szerokość
- 81.1 in
- 2060 mm
- Masa
- 1397.7 lb
- 634 kg
- Wysokość
- 36.7 in
- 933 mm
Najważniejsze cechy w skrócie
Dane techniczne produktu 0,9 m3 (1,2 jarda sześciennego), złącze osprzętu ISO
Zobacz, jak 0,9 m3 (1,2 jarda sześciennego), złącze osprzętu ISO wypada w porównaniu z innymi często porównywanymi produktami.
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
0,9 m3 (1,2 jarda sześciennego), złącze osprzętu ISO
Wybrano
- Szerokość
- 81.1 in
- 2060 mm
- Masa
- 1397.7 lb
- 634 kg
- Wysokość
- 36.7 in
- 933 mm
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
0,9 m3 (1,2 jarda sześciennego), złącze osprzętu ISO
- Szerokość
- 81.1 in
- 2060 mm
- Masa
- 1397.7 lb
- 634 kg
- Wysokość
- 37.4 in
- 949 mm
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
0,9 m3 (1,2 yd³), złącze osprzętu ISO, przykręcana krawędź tnąca
- Szerokość
- 81.1 in
- 2060 mm
- Masa
- 1397.7 lb
- 634 kg
- Wysokość
- 37.4 in
- 949 mm
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony
Skorzystaj z naszych aktualnych ofert dla 0,9 m3 (1,2 jarda sześciennego), złącze osprzętu ISO
Zobacz więcej ofert