| Szerokość | 94.5 in 2401 mm |
| Masa | 1451.1 lb 658.2 kg |
| Wysokość | 45.7 in 1161 mm |
| Długość | 46.1 in 1171 mm |
| Pojemność | 2.4 yd³ 1.8 m³ |
| Grubość krawędzi podstawy | 0.7 in 19 mm |
| Grubość krawędzi tnącej | 0.7 in 19 mm |
| Typ adaptera | Mocowanie sworzniowe Mocowanie sworzniowe |
Łyżki standardowe o zwiększonej wydajności 1,8 m3 (2,4 jarda sześciennego), mocowanie sworzniowe, przykręcana krawędź tnąca
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Szerokość
- 94.5 in
- 2401 mm
- Masa
- 1451.1 lb
- 658.2 kg
- Wysokość
- 45.7 in
- 1161 mm
Podsumowanie
Łyżki standardowe z serii Performance zapewniają wyższe współczynniki napełnienia i utrzymywanie materiału w zastosowaniach związanych z załadunkiem i przenoszeniem, jak również z równaniem, poziomowaniem i zrzutem w szerokiej gamie zadań i materiałów.
Najważniejsze cechy w skrócie
Dane techniczne produktu 1,8 m3 (2,4 jarda sześciennego), mocowanie sworzniowe, przykręcana krawędź tnąca
Zobacz, jak 1,8 m3 (2,4 jarda sześciennego), mocowanie sworzniowe, przykręcana krawędź tnąca wypada w porównaniu z innymi często porównywanymi produktami.
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
1,8 m3 (2,4 jarda sześciennego), mocowanie sworzniowe, przykręcana krawędź tnąca
Wybrano
- Szerokość
- 94.5 in
- 2401 mm
- Masa
- 1451.1 lb
- 658.2 kg
- Wysokość
- 45.7 in
- 1161 mm
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
1,6 m3 (2,1 jarda sześciennego), złącze osprzętu Fusion™, zęby przykręcane
- Szerokość
- 95.9 in
- 2435 mm
- Masa
- 1426.4 lb
- 647 kg
- Wysokość
- 50.3 in
- 1277 mm
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
1,8 m3 (2,4 jarda sześciennego), mocowanie sworzniowe, przykręcane zęby
- Szerokość
- 95.6 in
- 2428 mm
- Masa
- 1397.9 lb
- 634.1 kg
- Wysokość
- 46.1 in
- 1171 mm
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony