| Szerokość | 74 in 1880 mm |
| Masa | 828.9 lb 376 kg |
| Wysokość | 36.2 in 920 mm |
| Długość | 39.1 in 993 mm |
| Pojemność | 1.25 yd³ 0.95 m³ |
| Grubość krawędzi podstawy | 0.8 in 20 mm |
| Grubość krawędzi tnącej | 0.6 in 16 mm |
| Typ adaptera | Złącze ładowarki ze sterowaniem burtowym Złącze ładowarki ze sterowaniem burtowym |
Łyżki standardowe 0,95 m3 (1,25 yd3), złącze osprzętu ładowarki o sterowaniu burtowym, przykręcane zęby
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Szerokość
- 74 in
- 1880 mm
- Masa
- 828.9 lb
- 376 kg
- Wysokość
- 36.2 in
- 920 mm
Podsumowanie
Używane do załadunku, przewożenia, równania, profilowania i zrzucania materiałów w różnorodnych zastosowaniach.
Najważniejsze cechy w skrócie
Dane techniczne produktu 0,95 m3 (1,25 yd3), złącze osprzętu ładowarki o sterowaniu burtowym, przykręcane zęby
Zobacz, jak 0,95 m3 (1,25 yd3), złącze osprzętu ładowarki o sterowaniu burtowym, przykręcane zęby wypada w porównaniu z innymi często porównywanymi produktami.
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
0,95 m3 (1,25 yd3), złącze osprzętu ładowarki o sterowaniu burtowym, przykręcane zęby
Wybrano
- Szerokość
- 74 in
- 1880 mm
- Masa
- 828.9 lb
- 376 kg
- Wysokość
- 36.2 in
- 920 mm
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
0,95 m3 (1,25 yd3), złącze osprzętu ładowarki o sterowaniu burtowym, przykręcana krawędź tnąca
- Szerokość
- 74.4 in
- 1890 mm
- Masa
- 877.4 lb
- 398 kg
- Wysokość
- 36.8 in
- 935 mm
Łyżki — kompaktowa ładowarka kołowa
1,0 m3 (1,3 yd³)
- Szerokość
- 81.1 in
- 2060 mm
- Masa
- 972.2 lb
- 441 kg
- Wysokość
- 40.6 in
- 1031 mm
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony
Skorzystaj z naszych aktualnych ofert dla 0,95 m3 (1,25 yd3), złącze osprzętu ładowarki o sterowaniu burtowym, przykręcane zęby
Zobacz więcej ofert