Overzicht
De universele bakken met vlakke bodem uit de Performance-serie maken gebruik van een lange, vlakke bodem die zorgt voor betere resultaten tijdens het naar achteren slepen en nivelleren.
Belangrijke specificaties
De universele bakken met vlakke bodem uit de Performance-serie maken gebruik van een lange, vlakke bodem die zorgt voor betere resultaten tijdens het naar achteren slepen en nivelleren.
Weergave 1-6 van 4
| Breedte | 95.8 in 2434 mm |
| Gewicht | 1490.1 lb 675.9 kg |
| Hoogte | 42.2 in 1073 mm |
| Lengte | 45.1 in 1146 mm |
| Capaciteit | 2 yd³ 1.5 m³ |
| Dikte van basisrand | 0.7 in 19 mm |
| Aantal tanden | 8 8 |
| Type interface | ISO-koppeling ISO-koppeling |
In een studio gemaakt
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts