| Breedte | 100.4 in 2549 mm |
| Gewicht | 1799 lb 816 kg |
| Hoogte | 49.9 in 1267 mm |
| Lengte | 54.4 in 1381 mm |
| Capaciteit | 3.3 yd³ 2.5 m³ |
| Dikte van basisrand | 0.7 in 19 mm |
| Dikte van mes | 0.7 in 19 mm |
| Type interface | Fusion™-koppeling Fusion™-koppeling |
Laadbakken voor licht materiaal - Performance-serie 2,5 m3 (3,3 yd3), Fusion™-koppeling, aanboutbaar mes
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 100.4 in
- 2549 mm
- Gewicht
- 1799 lb
- 816 kg
- Hoogte
- 49.9 in
- 1267 mm
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 2,5 m3 (3,3 yd3), Fusion™-koppeling, aanboutbaar mes
Vergelijk 2,5 m3 (3,3 yd3), Fusion™-koppeling, aanboutbaar mes met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - Compacte wiellader
2,5 m3 (3,3 yd3), Fusion™-koppeling, aanboutbaar mes
Geselecteerd
- Breedte
- 100.4 in
- 2549 mm
- Gewicht
- 1799 lb
- 816 kg
- Hoogte
- 49.9 in
- 1267 mm
Laadbakken - Compacte wiellader
2,5 m3 (3,3 yd3), penbevestiging, aanboutbaar mes
- Breedte
- 100.4 in
- 2549 mm
- Gewicht
- 1799 lb
- 816 kg
- Hoogte
- 49.9 in
- 1267 mm
Laadbakken - Compacte wiellader
2,5 m3 (3,3 yd3), IT-koppeling, aanboutbaar mes
- Breedte
- 100.4 in
- 2549 mm
- Gewicht
- 1748.3 lb
- 793 kg
- Hoogte
- 49.9 in
- 1267 mm
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
Bekijk actuele aanbiedingen voor 2,5 m3 (3,3 yd3), Fusion™-koppeling, aanboutbaar mes
Meer aanbiedingen bekijken