Overzicht
Gebruikt voor laden, transporteren, nivelleren en leegstorten in een groot aantal toepassingen en materialen.
Belangrijke specificaties
Gebruikt voor laden, transporteren, nivelleren en leegstorten in een groot aantal toepassingen en materialen.
Weergave 1-6 van 4
| Breedte | 81.9 in 2080 mm |
| Gewicht | 1067 lb 484 kg |
| Hoogte | 38.8 in 985 mm |
| Lengte | 42 in 1067 mm |
| Capaciteit | 1.77 yd³ 1.35 m³ |
| Dikte van basisrand | 0.8 in 20 mm |
| Dikte van mes | 0.6 in 16 mm |
| Type interface | HPL-A-koppeling HPL-A-koppeling |
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts