| Breedte | 81.9 in 2080 mm |
| Gewicht | 1058.2 lb 480 kg |
| Hoogte | 38.8 in 985 mm |
| Lengte | 42 in 1066 mm |
| Capaciteit | 1.77 yd³ 1.35 m³ |
| Dikte van basisrand | 0.8 in 20 mm |
| Dikte van mes | 0.6 in 16 mm |
| Type interface | HPL-V koppeling HPL-V koppeling |
Universele laadbakken 1,35 m³ (1.77 yd³), HPL-V-koppeling, aanboutbaar mes
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 81.9 in
- 2080 mm
- Gewicht
- 1058.2 lb
- 480 kg
- Hoogte
- 38.8 in
- 985 mm
Overzicht
Gebruikt voor laden, transporteren, nivelleren en leegstorten in een groot aantal toepassingen en materialen.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 1,35 m³ (1.77 yd³), HPL-V-koppeling, aanboutbaar mes
Vergelijk 1,35 m³ (1.77 yd³), HPL-V-koppeling, aanboutbaar mes met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - Compacte wiellader
1,35 m³ (1.77 yd³), HPL-V-koppeling, aanboutbaar mes
Geselecteerd
- Breedte
- 81.9 in
- 2080 mm
- Gewicht
- 1058.2 lb
- 480 kg
- Hoogte
- 38.8 in
- 985 mm
Laadbakken - Compacte wiellader
1,35 m³ (1,77 yd³), HPL-A-koppeling, aanboutbare tanden
- Breedte
- 81.1 in
- 2060 mm
- Gewicht
- 1007.5 lb
- 457 kg
- Hoogte
- 38.2 in
- 970 mm
Laadbakken - Compacte wiellader
1,35 m³ (1.77 yd³), HPL-V-koppeling, aanboutbare tanden
- Breedte
- 81.1 in
- 2060 mm
- Gewicht
- 1000.9 lb
- 454 kg
- Hoogte
- 38.2 in
- 970 mm
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
Bekijk actuele aanbiedingen voor 1,35 m³ (1.77 yd³), HPL-V-koppeling, aanboutbaar mes
Meer aanbiedingen bekijken