| Breedte | 81.9 in 2080 mm |
| Gewicht | 1295 lb 587.4 kg |
| Hoogte - grijpers gesloten | 41.5 in 1054 mm |
| Lengte | 40.5 in 1028 mm |
| Kaakopening | 40 in 1016 mm |
| Dikte van basisrand | 0.8 in 20 mm |
| Dikte van mes | 0.6 in 16 mm |
| Type interface | Schrankladerkoppeling Schrankladerkoppeling |
Industriële grijperbakken 2080 mm (82"), schrankladerkoppeling, BOCE
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 81.9 in
- 2080 mm
- Gewicht
- 1295 lb
- 587.4 kg
- Hoogte - grijpers gesloten
- 41.5 in
- 1054 mm
Overzicht
Cat® industriële grijperbakken zijn ontworpen voor het verwerken van een uiteenlopende reeks materialen onder diverse bedrijfsomstandigheden.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 2080 mm (82"), schrankladerkoppeling, BOCE
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
In een studio gemaakt
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
Bekijk actuele aanbiedingen voor 2080 mm (82"), schrankladerkoppeling, BOCE
Meer aanbiedingen bekijken