Overzicht
Het klemontwerp zorgt voor superieure prestaties bij een brede reeks toepassingen.
Belangrijke specificaties
Weergave 1-6 van 5
| Breedte | 74.4 in 1890 mm |
| Gewicht | 1270.7 lb 576.4 kg |
| Hoogte | 37.1 in 943 mm |
| Lengte | 38.3 in 973 mm |
| Capaciteit | 1 yd³ 0.8 m³ |
| Kaakopening | 21.7 in 551 mm |
| Klemhoek | 66 graden 66 graden |
| Dikte van basisrand | 0.8 in 20 mm |
| Type interface | HPL-V koppeling HPL-V koppeling |
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts