Overzicht
Gebruikt voor laden, transporteren, nivelleren en leegstorten in een groot aantal toepassingen en materialen.
Belangrijke specificaties
Gebruikt voor laden, transporteren, nivelleren en leegstorten in een groot aantal toepassingen en materialen.
Weergave 1-6 van 5
| Breedte | 80.2 in 2036 mm |
| Gewicht | 870.8 lb 395 kg |
| Hoogte | 36.2 in 920 mm |
| Lengte | 39 in 991 mm |
| Capaciteit | 1.4 yd³ 1.05 m³ |
| Dikte van basisrand | 0.7 in 19 mm |
| Dikte van mes | 0.6 in 16 mm |
| Type interface | Schrankladerkoppeling Schrankladerkoppeling |
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts