| Breedte | 74.4 in 1890 mm |
| Gewicht | 1177 lb 533.9 kg |
| Hoogte | 37.1 in 943 mm |
| Lengte | 35.1 in 892 mm |
| Capaciteit | 1 yd³ 0.8 m³ |
| Kaakopening | 21.7 in 551 mm |
| Klemhoek | 66 graden 66 graden |
| Dikte van basisrand | 0.8 in 20 mm |
| Dikte van mes | 0.6 in 16 mm |
| Type interface | Schrankladerkoppeling Schrankladerkoppeling |
Multifunctionele bakken 0,8 m3 (1,0 yd3), schrankladerkoppeling, BOCE
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 74.4 in
- 1890 mm
- Gewicht
- 1177 lb
- 533.9 kg
- Hoogte
- 37.1 in
- 943 mm
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 0,8 m3 (1,0 yd3), schrankladerkoppeling, BOCE
Vergelijk 0,8 m3 (1,0 yd3), schrankladerkoppeling, BOCE met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - Compacte wiellader
0,8 m3 (1,0 yd3), schrankladerkoppeling, BOCE
Geselecteerd
- Breedte
- 74.4 in
- 1890 mm
- Gewicht
- 1177 lb
- 533.9 kg
- Hoogte
- 37.1 in
- 943 mm
Laadbakken - Compacte wiellader
0,8 m³ (1.0 yd³), HPL-V koppeling, aanboutbaar mes
- Breedte
- 74.4 in
- 1890 mm
- Gewicht
- 1297.4 lb
- 588.5 kg
- Hoogte
- 37.1 in
- 943 mm
Laadbakken - Compacte wiellader
0,8 m3 (1,0 yd3), aanboutbare tanden, schrankladerkoppeling
- Breedte
- 74.4 in
- 1890 mm
- Gewicht
- 1131 lb
- 513 kg
- Hoogte
- 36.5 in
- 927 mm
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
In een studio gemaakt
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts