| Breedte | 81.1 in 2060 mm |
| Gewicht | 1397.7 lb 634 kg |
| Hoogte | 36.7 in 933 mm |
| Lengte | 39.2 in 996 mm |
| Capaciteit | 1.2 yd³ 0.9 m³ |
| Kaakopening | 29.3 in 743 mm |
| Klemhoek | 87 graden 87 graden |
| Dikte van basisrand | 0.8 in 20 mm |
| Type interface | ISO-koppeling ISO-koppeling |
Multifunctionele bakken 0,9 m3 (1,2 yd3), ISO-koppeling
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 81.1 in
- 2060 mm
- Gewicht
- 1397.7 lb
- 634 kg
- Hoogte
- 36.7 in
- 933 mm
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 0,9 m3 (1,2 yd3), ISO-koppeling
Vergelijk 0,9 m3 (1,2 yd3), ISO-koppeling met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - Compacte wiellader
0,9 m3 (1,2 yd3), ISO-koppeling
Geselecteerd
- Breedte
- 81.1 in
- 2060 mm
- Gewicht
- 1397.7 lb
- 634 kg
- Hoogte
- 36.7 in
- 933 mm
Laadbakken - Compacte wiellader
0,9 m3 (1,2 yd3), ISO-koppeling
- Breedte
- 81.1 in
- 2060 mm
- Gewicht
- 1397.7 lb
- 634 kg
- Hoogte
- 37.4 in
- 949 mm
Laadbakken - Compacte wiellader
0,9 m3 (1,2 yd3), aanboutbaar mes, ISO-koppeling
- Breedte
- 81.1 in
- 2060 mm
- Gewicht
- 1397.7 lb
- 634 kg
- Hoogte
- 37.4 in
- 949 mm
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts