| Breedte | 93.1 in 2366 mm |
| Gewicht | 1093.5 lb 496 kg |
| Hoogte | 38.8 in 985 mm |
| Lengte | 39.7 in 1008 mm |
| Capaciteit | 1.7 yd³ 1.3 m³ |
| Dikte van basisrand | 0.7 in 19 mm |
| Dikte van mes | 0.6 in 16 mm |
| Type interface | IT-koppeling IT-koppeling |
Universele laadbakken 1,3 m3 (1,7 yd3), IT-koppeling
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 93.1 in
- 2366 mm
- Gewicht
- 1093.5 lb
- 496 kg
- Hoogte
- 38.8 in
- 985 mm
Overzicht
Gebruikt voor laden, transporteren, nivelleren en leegstorten in een groot aantal toepassingen en materialen.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 1,3 m3 (1,7 yd3), IT-koppeling
Vergelijk 1,3 m3 (1,7 yd3), IT-koppeling met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - Compacte wiellader
1,3 m3 (1,7 yd3), IT-koppeling
Geselecteerd
- Breedte
- 93.1 in
- 2366 mm
- Gewicht
- 1093.5 lb
- 496 kg
- Hoogte
- 38.8 in
- 985 mm
Laadbakken - Compacte wiellader
1,15 m³ (1.5 yd³), schrankladerkoppeling, aanboutbare tanden
- Breedte
- 81.1 in
- 2060 mm
- Gewicht
- 930.3 lb
- 422 kg
- Hoogte
- 37 in
- 940 mm
Laadbakken - Compacte wiellader
1,3 m3 (1,7 yd3), penbevestiging
- Breedte
- 93.1 in
- 2366 mm
- Gewicht
- 974.4 lb
- 442 kg
- Hoogte
- 39.4 in
- 1001 mm
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts