| Breedte | 70.5 in 1790 mm |
| Gewicht | 686.1 lb 311.2 kg |
| Hoogte | 32.4 in 823 mm |
| Lengte | 31.1 in 790 mm |
| Capaciteit | 0.8 yd³ 0.6 m³ |
| Dikte van basisrand | 0.8 in 20 mm |
| Dikte van mes | 0.6 in 16 mm |
| Type interface | Schrankladerkoppeling Schrankladerkoppeling |
Universele laadbakken 0,6 m3 (0,8 yd3), schrankladerkoppeling, BOCE
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 70.5 in
- 1790 mm
- Gewicht
- 686.1 lb
- 311.2 kg
- Hoogte
- 32.4 in
- 823 mm
Overzicht
Gebruikt voor laden, transporteren, nivelleren en leegstorten in een groot aantal toepassingen en materialen.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 0,6 m3 (0,8 yd3), schrankladerkoppeling, BOCE
Vergelijk 0,6 m3 (0,8 yd3), schrankladerkoppeling, BOCE met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - Compacte wiellader
0,6 m3 (0,8 yd3), schrankladerkoppeling, BOCE
Geselecteerd
- Breedte
- 70.5 in
- 1790 mm
- Gewicht
- 686.1 lb
- 311.2 kg
- Hoogte
- 32.4 in
- 823 mm
Laadbakken - Compacte wiellader
0,8 m³ (1,0 yd³), schrankladerkoppeling, aanboutbaar mes
- Breedte
- 74.4 in
- 1890 mm
- Gewicht
- 822.3 lb
- 373 kg
- Hoogte
- 36.3 in
- 923 mm
Laadbakken - Compacte wiellader
0,95 m³ (1.25 yd³), HPL-A-koppeling, aanboutbaar mes
- Breedte
- 74.4 in
- 1890 mm
- Gewicht
- 886.3 lb
- 402 kg
- Hoogte
- 36.8 in
- 935 mm
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
In een studio gemaakt
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
Bekijk actuele aanbiedingen voor 0,6 m3 (0,8 yd3), schrankladerkoppeling, BOCE
Meer aanbiedingen bekijken